Cała prawda o kosmetykachJakie jest prawdziwe działanie parabenów?
Dlaczego antypespiranty są bezpieczne?
Czy kosmetyki uzależniają?Odpowiedź na www.kosmopedia.org - Kompendium wiedzy o kosmetykach on-line

Na pytania internautów odpowiadają niezależni eksperci portalu Kosmopedia.org:

Dr n. med. Maria Noszczyk
Dr inż. Jacek Arct
Dr n. med. inż. Katarzyna Pytkowska
Dr n. med. Beata Kręcisz
Dr n. med. Kamila Padlewska

Zapytaj u źródła
Rynek kosmetyków to jeden z szybciej rozwijających się rynków. Wraz z jego dynamicznym rozwojem wzrasta świadomość konsumentów i  narastają mity oraz wątpliwości na temat kosmetyków. Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego od lat monitoruje informacje na temat kosmetyków pojawiające się w mediach. Odpowiedzią na brak wiarygodnych źródeł informacji, rzetelnej i naukowej wiedzy o kosmetykach jest witryna kosmopedia.org.

Zaufaj ekspertom
Kosmopedia.org jest źródłem wiarygodnych informacji oraz rzetelnej i naukowej wiedzy o kosmetykach. Portal został stworzony przez Związek Przemysłu Kosmetycznego przy silnym wsparciu niezależnych ekspertów, którzy obalają mity oraz wyjaśniają wątpliwości dotyczące kosmetyków i bezpieczeństwa ich stosowania.

Sprawdź! Co drzemie w Twoim kremie?
Na Kosmopedia.org każdy internauta może zadać pytanie ekspertowi oraz skorzystać z wyjątkowego narzędzia - wyszukiwarki składników INCI. Wystarczy wpisać składnik INCI z opakowania ulubionego kremu, aby dowiedzieć się jakie ma działanie i czy jest bezpieczny. Na stronie jest również "ściągawka" znaków, symboli i ostrzeżeń, jakie występują na opakowaniach kosmetyków.

Więcej informacji:
www.kosmopedia.org
www.kosmetyczni.pl
© 2007-2018 Oceanic S.A All rights reserved.
Projekt i realizacja: zjednoczenie.com